Strona główna
O nas kursy instruktora fitness, kursy trenerskie Galeria zdjęć, kursy, szkolenia Kontakt - STOWARZYSZENIE PROMOTOR
 

O NAS

Stowarzyszenie "Promotor" to blisko 17 lat doświadczenia na rynku kulturystyki i fitness...
Posiadamy zgodę Ministra Sportu na prowadzenie szkoleń z zakresu kulturystyki i fitness oraz Prezesa Polskiej Konfederacji Sportu na szkolenie kadr instruktorów sportu. Ponadto działamy pod patronatem Polskiego Związku Kulturystyki, Trójboju Siłowego i Fitness. Zatrudniana przez Nas kadra wykładowców to pracownicy naukowi AWF Warszawa, trenerzy klasy mistrzowskiej oraz sędziowie klasy międzynarodowej - wszyscy z olbrzymim doświadczeniem w danej dyscyplinie sportowej.

Po zakończonym kursie instruktorskim absolwenci otrzymują Legitymacje Instruktora wydana przez Ministerstwo Sportu - jedyny, w świetle Ustawy o kulturze fizycznej oraz Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych zasad i warunków prowadzenia działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej dokument poświadczający posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu instruktora sportu lub rekreacji ruchowej (Dz. U. Nr 8 z dnia 24.01.2003 r. Poz. 93 oraz Dz. U. Nr 101 z dnia 20.09.2001 r. Poz. 1095). Jest to jedyny dokument honorowany i uznawany we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Pamiętajcie, iż w obliczu zmian w dziedzinie edukacji kadr kultury fizycznej, związanych
z wejściem Polski do Unii Europejskiej, posiadanie kwalifikacji zawodowych, potwierdzonych państwowym dokumentem jest niewątpliwym atutem.

Dodatkowo od 1 stycznia 2010 roku Nasza Akademia jako jedyna Instytucja w Polsce ma prawo przyznawania najlepszym Kursantom kończącym szkolenie CERTYFIKATU MIĘDZYNARODOWEJ FEDERACJI IFBB wydanego i podpisanego przez Prezydenta Światowej Federacji - Rafaela Santohę oraz Prezesa Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego - Pawła Filleborna.
 
pozycjonowanie, usługi internetowe